Kategorie
Značky
 »  Potraviny  »  Barny's ACTIValoe 3x500ml 2+1 zdarma vánoce

Barny's ACTIValoe 3x500ml 2+1 zdarma vánoce

Toto zboží si právě prohlíží 8 zákazníků
Barny's ACTIValoe 3x500ml 2+1 zdarma vánoce

Barny's ACTIValoe 3x500ml 2+1 zdarma vánoce

599 Kč s DPH
29 Kč na další nákup
Kód: NKV.84550 , EAN: 0621629901389

Popis - Barny's ACTIValoe 3x500ml 2+1 zdarma vánoce

Barny´s ACTIValoe je doplněk stravy s obsahem výtažku z Aloe Vera. Aloe Vera obsahuje mnoho biologicky aktivních látek důležitých pro organismus. Nejdůležitější složkou jsou polysacharidy, dále pak enzymy, vitaminy, minerály a stopové prvky, aminokyseliny.
Kvalita Aloe Vera je dána především obsahem biologicky účinných polysacharidů. Pouze ACTIValoe® má garantovaný vysoký obsah polysacharidů (minimálně 10%) díky patentované technologii Qmatrix.
Aloe Vera
Přispívá k pročištění organismu.
Pomáhá k normální činnosti gastrointestinálního traktu (problémy se zažíváním, vyprazdňování a pohyb střev).
Přispívá k normální funkci imunitního systému.
Přispívá k fyzické pohodě.
Dávkování:
Pro podporu imunitního systému a v rámci detoxikace smíchejte 15 ml přípravku se 100 ml studené vody. Při zažívacích obtížích smíchejte 25 ml přípravku se 100 ml studené vody. Čerstvě připravený nápoj užívejte v jedné až dvou dávkách denně nejlépe nalačno. Celková denní dávka by neměla překročit 50 ml. Maximální denní dávka pro děti do 12 let je 15 ml.
Složení:
Čištěná voda, Qmatrix® ACTIValoe®, kyselina citronová, benzoan sodný, sorban draselný, kyselina askorbová, chlorid chromitý hexahydrát.  Maximální denní dávka (50 ml) obsahuje 250 mg Qmatrix® ACTIValoe® (extrakt Aloe vera 200:1).
Upozornění:
Výrobek není určen pro děti do 3 let věku, kojící a těhotné ženy a není určen jako náhrada pestré stravy. Po otevření uchovejte v chladu a spotřebujte do 1 měsíce. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. ACTIValoe® je přírodní substance. Krytalizace roztoku nebo nažloutlé zabarvení není na závadu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Pokud není uvedeno v popisku jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.
Máte dotaz k tomuto produktu?
Příbuzné kategorie
Potraviny Všechny kategorie
599 Kč
 
Platební metody
Dopravci
Sledujte nás