Kategorie
Značky
 »  Potraviny  »  Blokurima 2g D-manózy sáčky 30x4g

Blokurima 2g D-manózy sáčky 30x4g

Toto zboží si právě prohlíží 6 zákazníků
Blokurima 2g D-manózy sáčky 30x4g

Blokurima 2g D-manózy sáčky 30x4g

689 Kč
659 Kč s DPH
-4%
32 Kč na další nákup
Kód: NKV.72884 , EAN: 8594169226026

Popis - Blokurima 2g D-manózy sáčky 30x4g

Blokurima Akut je doplněk stravy obsahující d-manosu. D-manóza k péči o močové cesty je vhodná nejen pro pacienty trpící na problémy s močovým ústrojím, ale je vhodná rovněž pro těhotné ženy.

Popis

Epidemiologie IMC

Infekce močových cest je druhým nejčastějším infekčním onemocněním (po infekci dýchacích cest) v populaci. V dospělosti je IMC pro anatomické odlišnosti častější u žen než u mužů. Riziko vzniku IMC narůstá u diabetiků, u mužů se zvětšenou prostatou a u mladších žen v přímé návaznosti na pohlavní styk. Pravděpodobnost vzniku IMC se zvyšuje i v průběhu těhotenství. POZOR – v těhotenství je nutné sledovat i bezpříznakovou přítomnost bakterií v moči (tzv. asymptomatická bakteriurie), která vyvolat až zánět ledvin (stav velmi nebezpečný pro matku i dítě)!

Původci IMC

Původcem IMC je u ve více než 90 % případů Escherichia coli (E. coli). Je to střevní bakterie, která má výjimečnou schopnost přichytit se na povrchu stěny močového měchýře, proniknout dovnitř buněk epitelu močového měchýře a vyvolat zánět. Uvnitř bunňky je E. coli schopná přečkat antibiotickou léčbu a po jejím ukončení znovu „udeřit“ (opakované infekce).

Pokud není uvedeno v popisku jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.
Máte dotaz k tomuto produktu?
Příbuzné kategorie
Potraviny Všechny kategorie
659 Kč
 
Platební metody
Dopravci
Sledujte nás