Kategorie
Značky
 »  Potraviny  »  Enterosgel Kids suspenze pro vnit. použití tuba 90g

Enterosgel Kids suspenze pro vnit. použití tuba 90g

Toto zboží si právě prohlíží 5 zákazníků
Enterosgel Kids suspenze pro vnit. použití tuba 90g

Enterosgel Kids suspenze pro vnit. použití tuba 90g

429 Kč s DPH
21 Kč na další nákup
Kód: NKV.151463

Popis - Enterosgel Kids suspenze pro vnit. použití tuba 90g

Enterosgel 90g Kids Design je bezpečná a účinná léčba pro děti s krátkodobým průjmem, vhodná pro věk 0 let+. Skvělé, když si ho vezmete s sebou na dovolenou, aby vám pomohl zastavit břišní potíže, protože ho může používat celá rodina.

Produkt je gel, který můžete snadno smíchat s vodou nebo orálním roztokem rehydratační soli, a protože gel je bez chuti, děti jej dobře snášejí. Užívání s perorálním rehydratačním roztokem (ORS) je skvělou volbou pro děti s průjmem, protože Enterosgel zkracuje dobu trvání průjmu a ORS pomáhá předcházet jejich dehydrataci.

Je zcela nealergický a neobsahuje žádné konzervační látky, přísady, rostlinné nebo živočišné složky. Je to bezpečná léčba, protože ji tělo neadsorbuje. Funguje pouze ve střevě, fyzicky se váže na bakteriální toxiny, viry a další škodlivé látky, které mohou způsobit průjem a odstraňuje je z těla stolicí.

 

Indikace:

Enterosgel je indikován k symptomatické úlevě od akutního průjmu a chronického průjmu spojeného se syndromem dráždivého tračníku (IBS). Váže se na toxické a škodlivé látky ve střevě (např. bakterie a viry), fyzicky je váže na svůj povrch, snižuje frekvenci stolice a trvání průjmu.

Ingredience:

Enterosgel je založen na organickém minerálu: 70 % polymethylsiloxan polyhydrát, 30 % čištěná voda. Enterosgel neobsahuje konzervační látky, lepek, cukr, sladidla, laktózu, tuk, příchutě, barviva, složky rostlinného nebo živočišného původu.

 

Pokyny:

Děti 1–6 let: 5 g zředěných v 50–100 ml vody 3x denně. (1–3 roky je vhodné se před použitím Enterosgelu poradit s lékařem). Děti 7–14 let: 10 g zředěných v 50–100 ml vody 3x denně. Děti 15+ a dospělí: 15 g až 22,5 g zředěných ve 200 ml vody 3x denně.

Pokud není uvedeno v popisku jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.
Máte dotaz k tomuto produktu?
Příbuzné kategorie
Potraviny Všechny kategorie
429 Kč
 
Platební metody
Dopravci
Sledujte nás