Kategorie
Značky
 »  Potraviny  »  Enterosgel Kids suspenze pro vnit. použití tuba 90g

Enterosgel Kids suspenze pro vnit. použití tuba 90g

Toto zboží si právě prohlíží 13 zákazníků
Enterosgel Kids suspenze pro vnit. použití tuba 90g

Enterosgel Kids suspenze pro vnit. použití tuba 90g

439 Kč s DPH
21 Kč na další nákup
Kód: NKV.151463

Popis - Enterosgel Kids suspenze pro vnit. použití tuba 90g

Enterosgel 90g Kids Design je bezpečná a účinná léčba pro děti s krátkodobým průjmem, vhodná pro věk 0 let+. Skvělé, když si ho vezmete s sebou na dovolenou, aby vám pomohl zastavit břišní potíže, protože ho může používat celá rodina.

Produkt je gel, který můžete snadno smíchat s vodou nebo orálním roztokem rehydratační soli, a protože gel je bez chuti, děti jej dobře snášejí. Užívání s perorálním rehydratačním roztokem (ORS) je skvělou volbou pro děti s průjmem, protože Enterosgel zkracuje dobu trvání průjmu a ORS pomáhá předcházet jejich dehydrataci.

Je zcela nealergický a neobsahuje žádné konzervační látky, přísady, rostlinné nebo živočišné složky. Je to bezpečná léčba, protože ji tělo neadsorbuje. Funguje pouze ve střevě, fyzicky se váže na bakteriální toxiny, viry a další škodlivé látky, které mohou způsobit průjem a odstraňuje je z těla stolicí.

 

Indikace:

Enterosgel je indikován k symptomatické úlevě od akutního průjmu a chronického průjmu spojeného se syndromem dráždivého tračníku (IBS). Váže se na toxické a škodlivé látky ve střevě (např. bakterie a viry), fyzicky je váže na svůj povrch, snižuje frekvenci stolice a trvání průjmu.

Ingredience:

Enterosgel je založen na organickém minerálu: 70 % polymethylsiloxan polyhydrát, 30 % čištěná voda. Enterosgel neobsahuje konzervační látky, lepek, cukr, sladidla, laktózu, tuk, příchutě, barviva, složky rostlinného nebo živočišného původu.

 

Pokyny:

Děti 1–6 let: 5 g zředěných v 50–100 ml vody 3x denně. (1–3 roky je vhodné se před použitím Enterosgelu poradit s lékařem). Děti 7–14 let: 10 g zředěných v 50–100 ml vody 3x denně. Děti 15+ a dospělí: 15 g až 22,5 g zředěných ve 200 ml vody 3x denně.

Pokud není uvedeno v popisku jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.
Máte dotaz k tomuto produktu?
Příbuzné kategorie
Potraviny Všechny kategorie
439 Kč
 
Platební metody
Dopravci
Sledujte nás