Kategorie
Značky
 »  Potraviny  »  Geladrink fast 360 cps

Geladrink fast 360 cps

Toto zboží si právě prohlíží 6 zákazníků
Geladrink fast 360 cps

Geladrink fast 360 cps

Upozornit, až bude skladem
Můžete si aktivovat hlídacího psa, který Vás upozorní, až bude produkt naskladněn.
Kód: NKV.20771 , EAN: 8594004691729

Popis - Geladrink fast 360 cps

GELADRINK FAST - CPS - STARTOVACÍ VÝŽIVA KLOUBŮ:
KOLAGENNÍ PEPTIDY GELITA® - KOLAGENNÍ BÍLKOVINA
, která přispívá k udržování normálních kostí, kolagen je vláknitá bílkovina, kolagenní peptidy Gelita® jsou enzymaticky naštěpené fragmenty kolagenu, který tvoří těla všech živočichů, představuje 30 % všech tělních bílkovin a tvoří 70 % sušiny kloubních chrupavek, má velký význam pro strukturu a integritu našich těl, v rostlinné říši se nevyskytuje vůbec a je přirozenou součástí pohybového aparátu, kostí, chrupavek a kloubů, podmiňuje mechanické vlastnosti chrupavky, především pevnost apružnost. Více o kolagenu (stránka se otevírá do nového okna). 
BOSWELLIA SERRATA - extrakt z pryskyřice kůry stromu Boswellia serrata je více než 5000 let používán ajurvédskou vědou. Více o Boswellia serrata (stránka se otevírá do nového okna).
VITAMÍN C - přispívá k normální formaci kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem – antioxidant. Více o vitamínu C (stránka se otevírá do nového okna).
VITAMÍN E + SELEN - přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem – antioxidanty. Více o vitamínu E (stránka se otevírá do nového okna) více o selenu (stránka se otevírá do nového okna).

Pokud není uvedeno v popisku jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.
Máte dotaz k tomuto produktu?
Příbuzné kategorie
Potraviny Všechny kategorie
1 069 Kč
 
Platební metody
Dopravci
Sledujte nás