Kategorie
Značky
 »  Potraviny  »  Geladrink fast černý rybíz 420g

Geladrink fast černý rybíz 420g

Toto zboží si právě prohlíží 11 zákazníků
Geladrink fast černý rybíz 420g

Geladrink fast černý rybíz 420g

Upozornit, až bude skladem
Můžete si aktivovat hlídacího psa, který Vás upozorní, až bude produkt naskladněn.
Kód: NKV.46648 , EAN: 8594004694003

Popis - Geladrink fast černý rybíz 420g

GELADRINK FAST - NÁPOJ - STARTOVACÍ VÝŽIVA KLOUBŮ:
KOLAGENNÍ PEPTIDY GELITA® - KOLAGENNÍ BÍLKOVINA, která přispívá k udržování normálních kostí, kolagen je vláknitá bílkovina, kolagenní peptidy Gelita® jsou enzymaticky naštěpené fragmenty kolagenu, který tvoří těla všech živočichů, představuje 30 % všech tělních bílkovin a tvoří 70 % sušiny kloubních chrupavek, má velký význam pro strukturu a integritu našich těl, v rostlinné říši se nevyskytuje vůbec a je přirozenou součástí pohybového aparátu, kostí, chrupavek a kloubů, podmiňuje mechanické vlastnosti chrupavky, především pevnost apružnost. Více o kolagenu (stránka se otevírá do nového okna). 
BOSWELLIA SERRATA - extrakt z pryskyřice kůry stromu Boswellia serrata je více než 5000 let používán ajurvédskou vědou. Více o Boswellia serrata (stránka se otevírá do nového okna).
VITAMÍN C - přispívá k normální formaci kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem – antioxidant. Více o vitamínu C (stránka se otevírá do nového okna).
VITAMÍN E + SELEN - přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem – antioxidanty. Více o vitamínu E (stránka se otevírá do nového okna) více o selenu (stránka se otevírá do nového okna).

Pokud není uvedeno v popisku jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.
Máte dotaz k tomuto produktu?
Příbuzné kategorie
Potraviny Všechny kategorie
1 099 Kč
 
Platební metody
Dopravci
Sledujte nás