Kategorie
Značky
 »  Potraviny  »  Geladrink Plus citron plv 340g

Geladrink Plus citron plv 340g

Toto zboží si právě prohlíží 13 zákazníků
Geladrink Plus citron plv 340g

Geladrink Plus citron plv 340g

879 Kč s DPH
43 Kč na další nákup
Kód: NKV.20763 , EAN: 8594004690777

Popis - Geladrink Plus citron plv 340g

GELADRINK PLUS - NÁPOJ - DLOUHODOBÁ OBOHACENÁ VÝŽIVA KLOUBŮ:
kolagenní výživa kostí a chrupavek kloubů,přirozená a obohacená s organicky vázanou sírou a biotinem 
 KOLAGENNÍ PEPTIDY GELITA® - KOLAGENNÍ BÍLKOVINA, která přispívá k udržování normálních kostí, kolagen je vláknitá bílkovina, kolagenní peptidy Gelita® jsou enzymaticky naštěpené fragmenty kolagenu, který tvoří těla všech živočichů, představuje 30 % všech tělních bílkovin a tvoří 70 % sušiny kloubních chrupavek, má velký význam pro strukturu a integritu našich těl, v rostlinné říši se nevyskytuje vůbec a je přirozenou součástí pohybového aparátu, kostí, chrupavek a kloubů, podmiňuje mechanické vlastnosti chrupavky, především pevnost a pružnost. Více o kolagenu (stránka se otevírá do nového okna).
GLUKOSAMINSULFÁT je součástí makromolekul tvořících amorfní složku mezibuněčné hmoty chrupavky, obsahuje organicky vázanou síru. Více o glukosaminslufátu (stránka se otevírá do nového okna).
CHONDROITINSULFÁT je přirozenou součástí pružné mezibuněčné hmoty chrupavky a pojivových tkání, vyskytuje se v chrupavce, kostech, rohovce, kůži a arteriální stěně, obsahuje organicky vázanou síru. Více o chondroitinsulfátu (stránka se otevírá do nového okna).
MSM obsahuje organicky vázanou síru, která je přítomná v příčných vazbách kolagenu, tyto disulfidické můstky jsou odpovědné za pevnost a stabilitu kolagenních molekul. Více o MSM(stránka se otevírá do nového okna).
VÁPNÍK - přispívá k normální srážlivosti krve, normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti svalů, normální funkci nervových přenosů,normální funkci trávicích enzymů, podílí se na procesu dělení a specializace buněk, je potřebný pro udržení normálního stavu kostí a zubů. Více o vápníku (stránka se otevírá do nového okna).
HOŘČÍK - přispívá k normální syntéze bílkovin, přispívá k udržování normálních kostí a zubů a normální funkci svalů. Více o hořčíku (stránka se otevírá do nového okna).
MANGAN přispívá k udržování normálních pojivových tkání a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem – antioxidant. Více o manganu (stránka se otevírá do nového okna).
MĚĎ - přispívá k normálnímu transportu železa v těle a normální funkci imunitního systému, přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem – antioxidant. Více o mědi (stránka se otevírá do nového okna).
VITAMÍN C přispívá k normální formaci kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem – antioxidant. Více o vitamínu C (stránka se otevírá do nového okna).
Vitamín B6 - přispívá k normálnímu metabolismu. Více o vitamínu B6 (stránka se otevírá do nového okna).
BIOTIN - přispívá k normálnímu metabolismu živin a udržování normální kůže, vlasů a sliznic. Více obiotinu (stránka se otevírá do nového okna).

Pokud není uvedeno v popisku jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.
Máte dotaz k tomuto produktu?
Příbuzné kategorie
Potraviny Všechny kategorie
879 Kč
 
Platební metody
Dopravci
Sledujte nás