Kategorie
Značky
 »  Potraviny  »  Geladrink Plus jahoda plv 340g

Geladrink Plus jahoda plv 340g

Toto zboží si právě prohlíží 10 zákazníků
Geladrink Plus jahoda plv 340g

Geladrink Plus jahoda plv 340g

Upozornit, až bude skladem
Můžete si aktivovat hlídacího psa, který Vás upozorní, až bude produkt naskladněn.
Kód: NKV.14092 , EAN: 8594004690791

Popis - Geladrink Plus jahoda plv 340g

GELADRINK PLUS - NÁPOJ - DLOUHODOBÁ OBOHACENÁ VÝŽIVA KLOUBŮ:
kolagenní výživa kostí a chrupavek kloubů,přirozená a obohacená s organicky vázanou sírou a biotinem 
KOLAGENNÍ PEPTIDY GELITA® - KOLAGENNÍ BÍLKOVINA, která přispívá k udržování normálních kostí, kolagen je vláknitá bílkovina, kolagenní peptidy Gelita® jsou enzymaticky naštěpené fragmenty kolagenu, který tvoří těla všech živočichů, představuje 30 % všech tělních bílkovin a tvoří 70 % sušiny kloubních chrupavek, má velký význam pro strukturu a integritu našich těl, v rostlinné říši se nevyskytuje vůbec a je přirozenou součástí pohybového aparátu, kostí, chrupavek a kloubů, podmiňuje mechanické vlastnosti chrupavky, především pevnost a pružnost. Více o kolagenu (stránka se otevírá do nového okna).
GLUKOSAMINSULFÁT je součástí makromolekul tvořících amorfní složku mezibuněčné hmoty chrupavky, obsahuje organicky vázanou síru. Více o glukosaminslufátu (stránka se otevírá do nového okna).
CHONDROITINSULFÁT je přirozenou součástí pružné mezibuněčné hmoty chrupavky a pojivových tkání, vyskytuje se v chrupavce, kostech, rohovce, kůži a arteriální stěně, obsahuje organicky vázanou síru. Více o chondroitinsulfátu (stránka se otevírá do nového okna).
MSM obsahuje organicky vázanou síru, která je přítomná v příčných vazbách kolagenu, tyto disulfidické můstky jsou odpovědné za pevnost a stabilitu kolagenních molekul. Více o MSM(stránka se otevírá do nového okna).
VÁPNÍK - přispívá k normální srážlivosti krve, normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti svalů, normální funkci nervových přenosů,normální funkci trávicích enzymů, podílí se na procesu dělení a specializace buněk, je potřebný pro udržení normálního stavu kostí a zubů. Více o vápníku (stránka se otevírá do nového okna).
HOŘČÍK - přispívá k normální syntéze bílkovin, přispívá k udržování normálních kostí a zubů a normální funkci svalů. Více o hořčíku (stránka se otevírá do nového okna).
MANGAN přispívá k udržování normálních pojivových tkání a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem – antioxidant. Více o manganu (stránka se otevírá do nového okna).
MĚĎ - přispívá k normálnímu transportu železa v těle a normální funkci imunitního systému, přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem – antioxidant. Více o mědi (stránka se otevírá do nového okna).
VITAMÍN C přispívá k normální formaci kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem – antioxidant. Více o vitamínu C (stránka se otevírá do nového okna).
Vitamín B6 - přispívá k normálnímu metabolismu. Více o vitamínu B6 (stránka se otevírá do nového okna).
BIOTIN - přispívá k normálnímu metabolismu živin a udržování normální kůže, vlasů a sliznic. Více obiotinu (stránka se otevírá do nového okna).

Pokud není uvedeno v popisku jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.
Máte dotaz k tomuto produktu?
Příbuzné kategorie
Potraviny Všechny kategorie
899 Kč
 
Platební metody
Dopravci
Sledujte nás