Kategorie
Značky
 »  Sportovní výživa  »  Stimulanty a energizéry  »  Sizeandsymmetry  »  Caffeine Fat Burner, 60 cps

Caffeine Fat Burner, 60 cps

Toto zboží si právě prohlíží 6 zákazníků
Caffeine Fat Burner, 60 cps

Caffeine Fat Burner, 60 cps

179 Kč s DPH
8 Kč na další nákup
Kód: NRE.z7899_c28126 , EAN: 4006665110029

Parametry - Caffeine Fat Burner, 60 cps

Popis - Caffeine Fat Burner, 60 cps

Farmaceuticky čistý kofein s perfektní vstřebatelností a obsahem 200 mg čistého kofeinu na jednu kapsli.

Farmaceuticky čistý kofein s perfektní vstřebatelností a obsahem 200 mg čistého kofeinu na jednu kapsli. Tato dávka odpovídá dvěma silným šálkům pražené kávy, bez obsahu karcinogenních látek, které tak často negují pozitivní efekt kofeinu obsaženého v kávě. Caffeine Fat Burner odpovídá nejvyšší evropské kvalitě a plní normy stanovené EU.

  • podpora vytrvalostního výkonu (platí v případě příjmu min. 3 mg/kg tělesné hmotnosti, a sice hodinu před výkonem, přičemž pravidelní konzumenti kofeinu alespoň jeden den před výkonem příjem kofeinu vynechají)
  • mobilizace psychických sil

Kofein je nejúčinnějším centrálním stimulantem. Caffeine Fat Burner od Sizeandsymmetry je jedním z nejlepších stimulantů, jehož účinky poznáte nejvíce při psychickém i fyzickém vyčerpání a v období před náročným výkonem.

Doporučené dávkování:

  • užijte 1 kapsli Caffeine Fat Burner denně, a to buď před fyzickým výkonem, nebo v době zvýšení fyzické zátěže a nutnosti stimulace
  • hmotnost obsahu balení 60 cps je 37,2 g

Přehled účinných látek:

1 cps
kofein200 mg

Složení:

  • kofein bezvodý, želatinová kapsle (želatina, oxid titaničitý, oxidy a hydroxidy železa), stearát hořečnatý, oxid křemičitý

Upozornění:

Doplněk stravy. Obsahuje kofein (200 mg / 1 kapsle) – není vhodné pro děti, mladistvé do 18 let a těhotné nebo kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu v teplotě do 25 °C mimo přímé sluneční záření. Po otevření spotřebujte do 2 měsíců.Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Potravina s vysokým obsahem kofeinu. Nenahrazuje pestrou stravu.

Pokud není uvedeno v popisku jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.
Máte dotaz k tomuto produktu?
179 Kč
 
Platební metody
Dopravci
Sledujte nás