Kategorie
Značky
 »  Sportovní výživa  »  Anabolizéry  »  VemoHerb  »  VemoHerb Bulgarian Tribulus Maxx, 60 cps

VemoHerb Bulgarian Tribulus Maxx, 60 cps

Toto zboží si právě prohlíží 12 zákazníků
VemoHerb Bulgarian Tribulus Maxx, 60 cps

VemoHerb Bulgarian Tribulus Maxx, 60 cps

Značka: VemoHerb
701 Kč
671 Kč s DPH
-4%
37 Kč na další nákup
Kód: VYP.NRE.z7460_c26571 , EAN: 3800500502236

Parametry - VemoHerb Bulgarian Tribulus Maxx, 60 cps

Značka VemoHerb

Popis - VemoHerb Bulgarian Tribulus Maxx, 60 cps

Originální bulharský Tribulus terrestris v nejsilnější dostupné verzi.

VemoHerb Bulgarian Tribulus Maxx je originální bulharský Tribulus terrestris v nejsilnější dostupné verzi. Za vývojem tohoto jedinečného produktu stojí více než dvacet let zkušeností vycházejících nejen z nejnovějších dostupných vědeckých studií, ale také z přímé praxe a dlouholetého využití ve vrcholovém sportu a farmacii. V případě, že nakupujete produkty VemoHerb, máte 100% jistotu originality a funkčnosti. Jednotlivé extrakční složky jsou pravidelně testovány na obsah bioaktivních složek, a to v rámci těch nejuznávanějších nezávislých laboratoří v rámci EU.

Zaměření produktu:

  • maximální možná podpora tvorby testosteronu
  • sexuální libido
  • maximální posílení vitality
  • maximální posílení tréninkových výsledků

Jedna kapsle obsahuje 625 mg standardizovaných extraktů s obsahem stovek bioaktivních složek - 440 mg bioaktivních složek s garantovaným procentuálním obsahem - 240 mg protodioscinu (furostanolový saponin) + 200 mg synergních furostanolových a spirostanolových saponinů (prototribestin, tribestin, dioscin, diosgenin a další).

Základ tvoří synergní trojcestná směs standardizovaných extraktů:

Složka č. 1: 200 mg - originální bulharský Tribulus terrestris s garantovaným obsahem 60 % protodioscinu (furostanolový saponin) a vyváženým přirozeným obsahem prototribestinu, tribestinu a dioscinu (synergní furostanolové saponiny).

Hlavním benefitem originálního bulharského VemoHerb tribulus je vysoký obsah furostanolových saponinů. Obsah protodioscinu je standardizován metodou speciální a šetrné extrakce na 60 % celkového obsahu (nezaměňovat s celkovými saponiny). Uvedený poměr extrakce je zcela ideální a garantuje maximální účinnost. Nejde tedy jen o samotný protodioscin a jeho obsah, ale o celkovou a perfektně vyváženou kompozici produktu, kdy dochází k zesílení účinku protodioscinu pomocí dalších synergních složek (prototribestin, tribestin, dioscin a další). Dále je optimalizován obsah flavonoidů (vždy pod 10 %) a taninů (vždy pod 10 %). Originální bulharský tribulus obsahuje 40 - 60x vyšší množství protodioscinu v sušině oproti tribulu z ostatních částí světa. Z tohoto důvodu je také bulharský tribulus jako surovina několikanásobně dražší. Pro bulharský tribulus je také charakteristický obsah dalších furostanolových saponinů, které rostliny z jiných částí světa neobsahují. Těmito saponiny jsou zejména prototribestin, tribestin a dioscin.

Složka č. 2: 200 mg - originální bulharský fenugreek s garantovaným obsahem 60 % protodioscinu (furostanolový saponin) a vyváženým přirozeným obsahem synergních furostanolových saponinů.

Hlavním benefitem originálního bulharského VemoHerb fenugreek extraktu je vysoký obsah furostanolových saponinů. Obsah protodioscinu je standardizován metodou speciální a šetrné extrakce na 60 % celkového obsahu. Uvedený poměr extrakce je opět zcela ideální a garantuje maximální účinnost. Nejde tedy jen o samotný protodioscin a jeho obsah, ale o celkovou a perfekně vyváženou kompozici produktu, kdy dochází k zesílení účinku protodioscinu pomocí dalších synergních složek (diosgenin a další furostanolové saponiny).

Složka č. 3: 225 mg - originální bulharský Tribulus terrestris s garantovaným obsahem 90 % furostanolových a spirostanolových saponinů (synergní saponiny).

Standardizovaný extrakt z bulharského tribulu s 90% obsahem tzv. synergních furostanolových a spirostanolových saponinů. Mezi ty nejznámější charakteristické pro bulharský genotyp tribulu patří: prototribestin, tribestin, dioscinu, diosgenin. Mezi další saponiny patří protogracilin, yamogenin a další. Tato extrakční směs tedy obsahuje jednotlivé saponiny v přirozeném poměru, bez navyšování obsahu protodioscinu. Hlavním účelem je výrazně umocnit účinek výše uvedených dvou složek (synergní působení). Jedná se o velmi sofistikovanou směs.

Doporučené dávkování:

  • užívejte 1 kapsli VemoHerb Bulgarian Tribulus Maxx 2 - 3x denně
  • hmotnost obsahu balení 60 cps je 46 g

Tabulka nutričních hodnot:

1 cps
standardizovaný extrakt bulharského Tribulu Terrestris (90 % celkových saponinů)225 mg
standardizovaný extrakt bulharského Tribulu terrestris (60 % protodioscinu)200 mg
standardizovaný extrakt fenugreek (60 % protodioscinu)200 mg

Složení:

  • suchý standardizovaný extrakt bulharského Tribulu terrestris s 90 % celkových saponinů, suchý standardizovaný extrakt bulharského Tribulu terrestris se 60 % protodioscinu, suchý standardizovaný extrakt z fenugreek, veganská kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza, barvivo oxid titaničitý), plnidlo maltodextrin, protispékavé látky stearan hořečnatý a fosforečnan vápenatý

Upozornění:

Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí a přímé slunce.

Pokud není uvedeno v popisku jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.
Máte dotaz k tomuto produktu?
Příbuzné kategorie
Anabolizéry Všechny kategorie
671 Kč
 
Platební metody
Dopravci
Sledujte nás